Інформаційний ресурс "Освіта.ua" представляє приватні виші, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2020 року - http://osvita.ua/vnz/rating/25714/.

За даними консолідованого рейтингу Університет імені Альфреда Нобеля знову опинився серед найкращих закладів вищої освіти України. Це результат кропіткої роботи команди інноваційного Університету імені Альфреда Нобеля та внутрішньої системи забезпечення високої якості освіти, адже в Університеті імені Альфреда Нобеля ніколи не зупиняються на досягнутому, а продовжують розвиватися та вдосконалюватися та враховують інтереси всіх .

Нагадаємо, що Університет імені Альфреда Нобеля, що знаходиться у самому центрі Дніпра на мальовничій Січеславській Набережній, єдиний в країні, який має міжнародну акредитацію ZEvA (Німеччина). Разом з дипломом бакалавра чи магістра випускники отримують іменний сертифікат, що засвідчує, що навчання на освітній програмі відбувалося за високими стандартами, а сама освітня програма пройшла міжнародну акредитацію.

Крім того, лише завдяки високим стандартам роботи та повній відсутності корупції, домоглися співпраці з іноземними вишами-партнерами. Особливо пишаємося співпрацею з британським вишем та валідовано програмою ВА "International Business" завдяки, якій випускники мають можливість отримати британський диплом у Дніпрі!

Вже знаєте, в якому виші будете навчатися?

Якщо ні, то чекаємо у приймальній комісії Університету імені Альфреда Нобеля!

Деталі завжди тут:

https://duan.edu.ua/