В Університеті імені Альфреда Нобеля завершують навчальний рік Оnline.

  Вже майже 3 місяці, як навчання триває online для всіх здобувачів освітніх програм бакалаврату та магістратури Університету імені Альфреда Нобеля!

Лекції та практики на час карантину відбувалися наживо в режимі реального часу. Студенти та викладачі Університету імені Альфреда Нобеля зустрічаються на заняттях щодня, тож навчальний процес тривав за планом. Окрім лекцій, online відбувалися іспити та заліки, попередній захист дипломних робіт, консультації, навіть практику в Університеті імені Альфреда Нобеля змогли організувати online.

Тому придивіться уважно перед стартом вступної кампанії до навчальних закладів, яким чином заклади вищої освіти організували навчальний процес під час пандемії, адже першокурсників вже у першому семестрі може спіткати друга хвиля.

Оперативна реакція в Університеті імені Альфреда Нобеля стала можливою завдяки тому, що професорсько-педагогічний склад вже давно використовує цифрові інструменти у своїй роботі. Викладачі мають досвід роботи з іноземними студентами оnline, а також співпрацюють з телеканалами міста, тому спілкуватися через екран зі студентами їм дуже легко і комфортно.

Наукова діяльність здобувачів не зупинилася, адже всі заплановані на весну міжнародні науково-практичні конференції відбулися оnline. Підрозділи Університету імені Альфреда Нобеля працюють оnline: студентський деканат, приймальна комісія, комітет з якості академічних стандартів, департамент дидактики тощо. Наживо, але з дому, відбуваються й ректорати, наради проректорів та завідувачів кафедр, засідання вченої ради, засідання кафедр.

Повним ходом ведеться підготовка і до вступної кампанії 2020: проведення Online Open Day, (до речі, запрошуємо 20 чернвня на Online Open Day інноваційного Університету імені Альфреда Нобеля), Online днів кафедр, обговорення сценаріїв консультацій та прийняття оригіналів документів від тих абітурієнтів, які бажають навчатися в інноваційному Університеті імені Альфреда Нобеля!

До речі, організація навчального процесу Online дозволила запровати з 2020 року дистанційну форму навчання для декількох освітніх програм.

Ласкаво просимо за якісною, сучасною та прозорою освітою до Університету імені Альфреда Нобеля!

Приймальна комісія Університету імені Альфреда Нобеля працює.

Звертайтеся зі запитаннями щодо вступу:
(098) 138-44-80 (
Viber, Telegram, WhatsApp)
(050) 340-16-61
abit@duan.edu.ua
https://abit.duan.edu.ua/uk/

https://duan.edu.ua/